SUNNY STARS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Džiulės miegamasis

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePen. 06 01, 2012 12:46 pm

Džiulės miegamasis Tumblr_lq1ipltipD1qjhdcjo1_500
Džiulės miegamasis Tumblr_llyt5yn1M31qet8jmo1_500_large
Džiulės miegamasis 39700933602569642744428
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePir. 06 04, 2012 6:47 am

užlipęs laiptais, žinoma nepadusi, bet neesmė, šeip ne taip rado pravertas duris ir baltą kambarį, tad įėjęs į vidų nunešė merginą link jos lovos ir atsargiai paguldė. -gal ko nors norėtum?
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePir. 06 04, 2012 9:25 am

- dabar norėčiau šalto šalto dušo ir ledinio vandens, - pusiau atsisėdusi pasakė.
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePir. 06 04, 2012 10:08 am

-o ar tai galima?-neišmano jis tokių dalykų
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePir. 06 04, 2012 10:40 am

nusijuokia ir pabandžiusi atsistot atsistoja, - aš turėjau omenyje atsigerti vandens, tu nesivargink ir taip daug padėjai, gal konors norėtum? - paklaususi pažvelgia į jį.
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePir. 06 04, 2012 10:41 am

-aš nesivarginu, aš kažkaip jaučiuosi dėl visko kaltas..-nuleidžia galvikę kaip prasikaltęss berniukas. -ne, nieko nereikia. -nusišypso
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePir. 06 04, 2012 10:44 am

prieina prie jo ir pakelia smakrą,- tu dėl nieko nekaltas, čia aš višta tikra, - nusijuokia, - kas kaltas tai tik aš, - mirkteli jam.
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePir. 06 04, 2012 10:47 am

-ne, ne, nemėgink kaltės prisiimti sau, juk aš tave ten nunešiau.-pažiūrėjo į ją taip apgailestaujančiai, vaikis tikrai gailisi
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimePir. 06 04, 2012 10:51 am

parodo jam kumštį, - jei kaltinsi save, maža nepasirodys, - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeTr. 06 06, 2012 7:54 am

-nuu pabandyyk, davaaai, nes aš kaaltas aš kaltas aš kaltas aš kaltas.-užsivedė kaip traktorius
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeTr. 06 06, 2012 10:39 am

susiraukia kaip šikniukas. - na jei taip tai ateik čia ką parodysiu, - pamoja ranka ir nueina link vonios.
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeKv. 06 07, 2012 1:41 pm

susidomėjo Francis ką ten ana jam gali parodyti, tad kaip šuniukas vizgindamas uodegėlę nusekė paskui Julianne, atsekęs sustojo ir žiūrėjo į ją. -nuuuu?
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeKv. 06 07, 2012 2:25 pm

nuėjusi į vonę, ji ten kažko krapštėsi prie vonios, nu anas tai matyti negalėjo ką ji ten paėmė, nes užstojo jam visą vaizdą, ir dar specialiai išrietė subinuką, kad anas turėtų kur žiūrėti. - na va, - atsisuka su dušu rankoje, atsuka jį ir paleidžia srovę į Francį, ir kad juokiasi iš jo, - xa xa pagavau.
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 5:42 pm

nu tai anaas kaip visada pagano akis į merginų nuosavybes, taaai dabar tikrai ne išimtis, nužiūri ją ir sustoja ties jos subiniuku, kai ji atsisuka ir paleidžia į jį tą srovę, anas vos nenuskrenda atgal ir rėkia. -ėėėėėj, BAAAAIK!-sušuko
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeŠt. 06 09, 2012 6:35 pm

ta tik juokiasi, ir srovės vandens neišjungia,- na ką šį raundą laimėjau aš, - parodo jam liežuvį ir juokiasi toliau.
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeSk. 06 10, 2012 1:42 pm

-viskas, mes turėjome jau karą nutraukti.-biški supykęs, kad ji taip padarė rimtai pasakė
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeSk. 06 10, 2012 8:42 pm

išjungusi vandenį ir jau nebesijuokusi biškiuką išsigando vaikino tono, - na atsiprašau, - pusbalsiu tarė.
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski

Francisco Lachowski


Pranešimų skaičius : 339
Hug`ai : 2
Join date : 2012-05-22

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeTr. 06 13, 2012 3:35 pm

-neatleidžiu.-vis dar piktas stovėjo, visas šlapias sunėrė rankas ir žiūrėjo į mergina koją trepsėdamas
Atgal į viršų Go down
Julianne Hough

Julianne Hough


Pranešimų skaičius : 445
Hug`ai : 0
Join date : 2012-01-16

Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitimeTr. 06 13, 2012 4:29 pm

tik pasižiūrėjusi negalėjo ištverti nesijuokusi iš vaikino, tvardėsi tvardėsi, bet neišėjo. retkarčiais sukikenusi ji į jį žiūrėjo, - bet aš šį raundą laimėjau pripažink, - priėjusi arčiau prie jo, dar paėmusi pakeliui rankšluostį, visai arti priėjusi ištiesė jį Franciui.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Džiulės miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiulės miegamasis   Džiulės miegamasis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Džiulės miegamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Miegamasis
» Miegamasis
» Zac'o ir Vaness'os miegamasis
» Svečių miegamasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SUNNY STARS :: Julianne Hough-
Pereiti į: